Tanie kobiet buty | zielonydizajn.pl Zaloguj Się
Währungen:
 

Dostawa i oplaty

1. Po otrzymaniu zamówienia, zaczniemy przetwarzanie trwa około 1-2 dni roboczych. Jeśli zamówienie jest w magazynie i wszystko idzie dobrze, produkt zostanie wysłany, aby zapewnić Państwu z zamówieniem, numer śledzenia zostaną wysłane do Ciebie. Zazwyczaj zajmuje to 5-8 dni roboczych dla dostawy. Zależy to od rodzaju środowiska. Jeśli zamówienie jest w magazynie, będą one zazwyczaj w tygodniu.
2. Transport to USA przez DHL, FedEx, UPS główny składnik.
3. przyczyny opóźnienia może być następujący:
- "Nabycie" i "odbieranie" adres nie jest taka sama
. - Zamówienia oczekujące na zatwierdzenie kredytu i
weryfikacji. - Ten produkt nie jest obecnie w stanie
. - Czy trzeba dostosować niektóre polecenia
Gdy przycisk "Zamówienie", zamówienie, widać rozkaz strona potwierdzenia, e-mail numer zamówienia zostanie wysłany do. Jeśli nie otrzymałeś e-maila potwierdzającego, skontaktuj się z nami.

Pieniądze Twoja satysfakcja jest nasz pościg. Jeśli spojrzeć na naszą pracę nie kończy, kliknij przycisk "Kup". Jako hurtownik i dostawcą detalicznym naszej pracy, długoterminowych relacji z klientami. Dlatego też korzystać z naszych usług, dopóki użytkownik w pełni zadowolony następującymi ograniczeniami. Rozumiemy potrzeby każdego klienta jest wyjątkowy, więc być przygotowany do radzenia sobie z wszelkimi problemami, które mogą się pojawić.
1. Możemy wrócić, wymiany lub zwrotu, jeśli klienci znaleźć żadnych problemów z jakością, możemy wysłać towar do postu, gdy wyślemy niewłaściwy element. W tym przypadku problem ze strony produktowej zdjęcie i wysłać e-mail do nas, możemy potwierdzić, że będziemy pracować z wami, aby szczegóły dotyczące kwestii rekompensaty zostaną omówione.
2. Wszystkie elementy muszą zostać zwrócone w oryginalnym stanie, który jest noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi znacznikami przypadkowe. W przypadku zakupu produktu akceptują tylko zyski w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru.
3. wyd zwrot w takiej samej formie jak oryginał dokonano płatności i otrzymał popyt na surowce, może zaistnieć potrzeba 7-15 dni. No Return lub wymiany, gdy stosowane są te produkty.
Powrót